O nás

BIOARCHA s.r.o.


je česko-slovenská rodinná firma, zaměřující se především na zásobování školních jídelen zdravými a zdravějšími potravinami, kvalitním pitným režimem, ekologičtější drogerií a biopotravinami.
Kořeny působnosti sahají až do podzimu roku 2002, to znamená, že v říjnu 2017, kdy dojde ke spuštění provozu nových webových stránek společnosti, budeme na tuzemském trhu v různé podobě přítomni již 15 let.
Znají nás ve školkách, ve školách, v dětských domovech, v domovech mládeže i seniorů, v nejrůznějších ústavech, nemocnicích, věznicích či veřejných jídelnách.


V průběhu těch dlouhých let jsme se snažili vycházet maximálně vstříc všem těmto zákazníkům, oslovovat je nabídkou nových produktů a hledat pro ně ty nejlepší alternativy.
Nebyla, není a nebude to nikdy snadná cesta, ale my si ji vybrali cíleně a nechceme z ní sejít. Díky tomu se neustále a často setkáváme s velkým množstvím spokojených lidí a strávníků.
Tato koncepce a filozofie je pro nás zavazující,inspirující, motivující a chceme pochopitelně, abyste totéž cítili ve vztahu s námi i VY…

Máte zájem o spolupráci?

Momentálně není k dispozici žádné volné pracovní místo. Váš zájem budeme ale rádi evidovat pro další rozvoj společnosti.

Kontaktujte nás